no-img
دانلود طرح توجیهی

طرح توجیهی پروار بندی گوساله(100 راس)


دانلود طرح توجیهی

ادامه مطلب

طرح توجیهی پروار بندی گوساله(۱۰۰ راس)
zip
مرداد ۲۳, ۱۳۹۲

طرح توجیهی پروار بندی گوساله(۱۰۰ راس)


مطالعات امکان سنجی مقدماتی و طرح توجیهی پروار بندی گوساله(۱۰۰ راس)

معرفی محصول :

نیاز انسان به پروتئین موجب شده که دامهای اهلی توسط بشر نگهداری و پرورش یافته و بخشی از نیاز غذایی وی را تامین نمایند، گرچه در سال های اخیر جایگزین هایی برای گوشت قرمز معرفی شده ولیکن طعم و مزهٔ گوشت کماکان این محصول را بدون رقیب نگهداشته است. با عنایت به اینکه جمعیت دامی یک کشور سرمایه ملی محسوب می گردد تداوم تولید و استفاده صحیح از فراورده های آن حیاتی می باشد. بنا بر این تولید گوشت قرمز باید چنان باشد که علاوه بر امکان تداوم تولید، صیانت از جمعیت دامی کشور را بعنوان یک سرمایهٔ ملی و استفادهٔ بهینه از فرآورده های آن را میسر سازد.

افزایش جمعیت کشور در سالهای اخیر و به تبع آن افزایش مصرف فرآورده های غذایی موجب شده است که روشهای سنتی استحصال مواد غذایی اعم از کشاورزی و دامداری کارآیی خود را از دست بدهند. از سوی دیگر با توجه به نیاز حیاتی انسان به پروتئیان وهمچنین سیاستهای دولت جمهوری اسلامی مبنی بر لزوم خودکفایی و عدم وابستگی به بیگانگان در تامین مواد غذایی اساسی مورد نیاز شاهروندان، در گام نخست و دستیابی به بازار های خارجی منطقه ای و فرا منطقه ای، در گام بعدی، بکارگیری روشهای علمی نوین اهمیت روزافزونی یافته است.

طرح های دامپروری خصوصا پرورش گاو و گوسفند با روشهای علمی و در قالب واحدهای صنعتی و نیمه صنعتی موجبات دستیابی به تولید اقتصادی و بهداشتی فراوردههای دامی را فراهم می آورد. با اجرای این گونه طرحها علاوه بر تامین پروتئین دامی جوامع در حال رشد، راندمان تولید افزایش یافته و از امکانات بالقوه و بالفعل محلی و منطقه ای استفاده بهینه به عمل می آید مضافاً اینکه باعث ایجاد اشتغال مولد گردیده و سوددهی معقولی را برای سرمایه گذار در پی خواهد داشت….

 

طرح توجیهی پروار بندی گوساله شامل موارد زیر میباشد:

  • موضوع طرح :  پروار بندی گوساله(۱۰۰ راس)
  • دستگاه صادر کننده مجوز : جهاد کشاورزی
  • تولیدات : گوشت قرمز
  • تعداد شاغلین : ۱۳ نفر
  • سرمایه گذاری کل طرح : ۱۵۱۵۲۰ میلیون ریال
  • معرفی کامل محصول
  • امکان سنجی و محاسبه هزینه ها
  • و…

فرمت فایل : pdf

تعداد صفحات :۱۵ صفحه

4000 تومان – خرید


درباره نویسنده

admin 987 نوشته در دانلود طرح توجیهی دارد . مشاهده تمام نوشته های

دیدگاه ها


دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.