no-img
دانلود طرح توجیهی

راهنمای خرید - دانلود طرح توجیهی


دانلود طرح توجیهی

صفحه جدا

راهنمای خرید


با سلام و تشکر از توجه شما بازدید کننده عزیز

راهنمای خرید :

ابتدا با جستجو در سایت طرح توجیهی مورد نظر خود را بیابید و روی آن کلیک کنید تا صفحه مربوط به طرح باز شود.

برای دیدن عکسها در سایز بزرگتر روی آنها کلیک نمایید.

حال به پایین صفحه مراجعه نموده و بر روی دکمه خرید کلیک کنید.

با کلیک بر روی دکمه خرید به صفحه ای به شکل زیر هدایت میشوید که باید آدرس ایمیلی که میخواهید محصول به آن ارسال شود و نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید. ( برای دیدن عکس در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید)

پس از وارد نمودن موارد بالا دوباره کلید خرید را کلیک کنید تا به صفحه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان منتقل شوید.

کمی صبر کنید تا به صفحه پرداخت اینترنتی بانک پارسیان منتقل شوید. بسته به سرعت اینترنت شما ممکن است این صفحه کمی دیر لود شود پس لطفا کمی صبر کنید.


پس از انجام پرداخت صفحه ای به شکل زیر که حاوی لینک دانلود فایل است به شما نشان داده میشود با کلیک روی آن میتوانید فایل را دانلود نمایید.

شما میتوانید مبلغ سفارش را با همه کارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت نمایید. پرداخت اینترنتی بانک پارسیان یکی از مطمئن ترین درگاه های پرداخت اینترنتی میباشد.

توجه داشته باشید که بعد از خرید یک نسخه از طرح توجیهی خریداری شده به آدرس ایمیلی که وارد نموده اید ارسال میشود پس در نوشتن ایمیل دقت نمایید. ایمیلی که به شما ارسال میشود به شکل زیر است که با کلیک روی لینک دانلود میتوانید فایل را دانلود نمایید.

اگر هم ایمیل ندارید نگران نباشید بعد از خرید لینک دانلود برای شما پدیدار میشود و میتوانید دانلود کنید. درضمن در صورت بروز هرگونه مشکل میتوانید با استفاده از بخش تماس با ما برای ما پیغام بگذارید تا در اسرع وقت طرح توجیهی خریداری شده شما را برای شما ارسال نماییم.

پیشاپیش از خرید شما متشکریم.